Úvod
Drevenica u Staroňa
Privát u Staroňa
Liptovská Izba
Rezervácia ubytovania
Poloha na mape
LIPTOV - Letná sezóna
LIPTOV - Zimná sezóna
Zariadenie má kapacitu 9 osôb, rozdelené je do 3 dvojposteľových izieb a 1 dvojposteľovej izby s možnosťou prístelky.
Parkovisko Detské ihrisko WC na izbe Sprcha na izbe Satelitná televízia
Cykloturistiké trasy Turisticky atraktívny región Bežkárske trate v okolí Zjazdovky v okolí Hubársky terén v okolí
Bežkárske trate v okolí Zjazdovky v okolí Hubársky terén v okolí
Cena za osobu a noc:
od 10 € za lôžko

Rekreačný poplatok: 0,5 € / deň
Zľavy pri dlhšom pobyte !
Možnosť stravovania
  

 


Ubytovacie zariadenie Liptovská izba sa nachádza v obci Liptovská Kokava v horskej oblasti Liptova na úpätí Vysokých Tatier. V lete je možnosť peších túr do Vysokých a Západných Tatier, cykloturistiky, splavovania rieky Belá a návštevy blízkeho skanzenu Múzeum liptovskej dediny. Z ubytovania sú ľahko dostupné termálne kúpaliská Liptovský Ján, Tatralandia, Bešeňová, priehrada Liptovská Mara a turistické stredisko Demänovská dolina (Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Liptovská Kokava, Podbanské, Liptovský Ján a Jasná.
Liptovská Izba sa nachádza v tichej časti obce aa je vhodná pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Kapacita ubytovania je 7 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné dvojposteľové izby s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) , jednu samostatnú trojposteľovú izbu s prísteľkou, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) a plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom. Ubytovaným hosťom vieme zabezpečiť jazdu na koni, rafting a štvorkolky, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží a bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Parkovanie áut je bezplatné na parkovisku pri objekte. Súčasťou objektu je ohnisko s dreveným prístreškom pre spoločné posedenie a grilovanie.
V reštauračnej časti zariadenia Liptovská izba ponúkame možnosť stravovania formou raňajok, polpenzie a plnej penzie. Zariadenie Liptovská izba organizuje a ponúka usporiadanie rôznych rodinných osláv, pracovných porád, školení a firemných prezentácií s kapacitou do 50 osôb.
KONTAKT:   Alena Porubänová, +421 905 622 155, +421 905 843 268
email: tatra-impex@stonline.sk

© yasky 2010